Linsēklu eļļa
Linsēklu eļļas iedarbība
Darba, biznesa un peļņas iespējas
  Kontakti
   


  Spēcīgs līdzeklis
  organisma attīrīšanai
  no toksīniem!
   
  www.detox.90.lv

   

  Ieliec galvu vietā! 
  .
   
  Darba, biznesa un peļņas iespējas
  kompānijā VISA OIL GROUP.
   
   
      Kompānija Visa Oil Group piedāvā ne tikai augstākās kvalitātes dabisku produkciju, bet arī iespēju sadarboties un saņemt papildus ienākumus.
   
     Ir 3 varianti kā var sākt sadarboties ar kompāniju un iegādāties eļļu  lētāk un izdevīgāk:
   
     1) Pirmajā reizē iegādājoties produkciju uz 15 Ls (rēķinot lētāko produkcijas cenu - vairumcenu jeb partnera cenas).
     Jūs iegūsiet klienta karti (klienta statusu) un turpmāk Jūs vienmēr varēsiet pirkt produkciju lētāk neatkarīgi no daudzuma (kaut vai vienu eļļas pudeli), BET Jūs neiegūsiet iespēju pelnīt, ja kādam citam pircējam ieteiksiet kompānijas produkciju.
   
     2) Pirmajā reizē iegādājoties 4 linsēklu eļļas pudeles kopā pa 20 Ls (reģionos 21 Ls).
     Jūs iegūsiet kompānijas partnera karti (statusu) un vienmēr turpmāk varēsiet pirkt produkciju lētāk (atbilstoši partnera cenām - piem., linsēklu eļļu par puscenu) neatkarīgi no pirkuma apjoma (kaut vai vienu eļļas pudeli).
     Vēl šajā gadījumā Jūs iegūsiet iespēju gūt papildu ienākumus, ja ieteiksiet kompānijas produkciju citiem cilvēkiem (no 5-7 % no viņu un viņu uzaicināto cilvēku pirkumiem) un vēl varēsiet pelnīt citos variantos.
   
     3) Pirmajā reizē iegādājoties jebkuru kompānijas produkciju AR ATLAIDI LĪDZ 50 % (lētākās cenas - vairumcenas jeb partnera cenas) kopumā uz summu 60 Ls.
     Tad Jūs iegūsiet kompānijas partnera karti (statusu) un vienmēr turpmāk varēsiet pirkt produkciju lētāk (atbilstoši partnera cenām - piem., linsēklu eļļu par puscenu) neatkarīgi no pirkuma apjoma (kaut vai vienu eļļas pudeli).
     Vēl šajā gadījumā Jūs iegūsiet iespēju gūt papildu ienākumus, ja ieteiksiet kompānijas produkciju citiem cilvēkiem (no 5-10 % no viņu un viņu uzaicināto cilvēku pirkumiem) un vēl varēsiet pelnīt citos veidos.
   
   
     Lai reģistrētos - jāatnāk uz kompānijas ofisu vai pārstāvniecību un jānorāda loginvārds zem kura reģistrēties - HELP.
   
   
   
  Lai uzzinātu vairāk - zvaniet vai rakstiet caur
  kontaktiem.
     

   
   
  Created by I.am.human.lv